O nás

19 let rozvíjíme jednotlivce a týmy ve firmách, aby fungovali ještě lépe.

Efektivně spolupracovat, mít z toho společnou radost a chtít dosáhnout cíle nebo možná ještě víc.

Po těch letech hluboce věříme, že opravdu sehraný tým je požehnání. Pro mateřskou firmu i pro samotné členy týmu. Synergie v týmu dokáže vygenerovat naprosto nečekané výsledky.

 

 

Rozhodli jsme se, že v oblasti rozvoje týmů chceme vytvořit něco opravdu unikátního, prestižního. Něco, kde budou mít týmy opravdovou možnost srovnání s ostatními. Zkušeností, nápadů a současně pokory k uvědomění si tohoto sousta máme dostatek. 

couple, silhouette, beach-5357132.jpg

Máte odvahu do toho s námi jít?

Náš tým

Náš tým na akci bude samozřejmě mnohem širší, tvořený zkušenými lektory a organizátory eventů. Povedeme ho my:

Přišel s nápadem T-race zorganizovat. 15 let řídil firmu, která organizovala školení, teambuildingy a eventy ve velkém. "Po krátké profesní pauze, během které jsem si vlastníma rukama postavil dům, pokračuji v oboru vlastní cestou a dělám, co mě baví."
Honza Marek
S Honzou dělá 19 let a zažili toho spolu hodně. Byl u vzniku myšlenky T-race a těší se na její realizaci. "Školím a trénuji lidi celý svůj pracovní život. Hlavu si čistím a baterky dobíjím s rodinou, v sadu a na zahradě nebo na slalomovém kanálu."
Pepa regner
Spokojený statkář a srdcem vařící kuchař. Chlap s láskou k domovu i k horám, k moři a k poznávání. Sice vystudovaný inženýr, ale za těch třináct let na statku nemá problém s ničím. Naopak, rád vymýšlí další výzvy. "Jsem rád, že mne můj tatík zařadil do skupiny, že si vím v pr.. rady."
Marcel Pudich
Přejít nahoru